Prireditev ob materinskem dnevu

V torek, 20. 3. 2018, smo na šoli pripravili prireditev ob materinskem dnevu. V uvodu nam je mladinski pevski zbor, v ritmu valčka, zapel pesem Kako si lepa moja mati. In, prav tako kot v pesmi, mamicam pričaral nasmeh in srečne oči. Za dobro voljo so poskrbeli tudi odlični folkloristi, ki so si tudi tokrat prislužili glasen aplavz. V narodnih nošah so nas s spletom Mlinček se že vrti popeljali v preteklost. Mamicam in očkom so naši učenci namenili tudi recitacije s spremljavo instrumentalistov in deklamacije v slovenskem, angleškem in nemškem jeziku. Teh so se razveselili tudi naši gostje iz Anglije in Poljske, ki smo jih v tem tednu gostili na naši šoli. Znova smo dokazali, da nas druži ljubezen do petja in plesa. Slednje so nam pokazali kar prvošolci, ki so zaplesali dva plesa, zapela pa sta nam še dva odlična zbora – otroški in učiteljski pevski zbor. Z zagotovostjo lahko trdimo, da so bili obiskovalci zadovoljni, saj je bila telovadnica polna ljudi, smeha in veselja.

Obljubimo vam, da se bomo za vas potrudili tudi naslednje leto.

Zapisali Lina Udovič, Timotej Medle in Luka Hribar