Zaključna ekskurzija učencev 1. in 2. razreda

Kam? Brusnice – Ljubljana (Živalski vrt) – vas Krka (Krška jama) – Brusnice

Kdaj? Četrtek, 9. 6. 2016

Odhod: ob 7.30 uri

Prihod: okoli 16.00 ure (Prosiva Vas, da starši otroke pričakate pred šolo.)

Učenci dobijo v šoli malico in lunch paket, zato naj imajo s sabo nahrbtnik. Otroci naj bodo primerno obuti in oblečeni, saj bomo obiskali tudi jamo, v kateri so nižje temperature. Na izlet naj vzamejo še dodatno pijačo ter denar za sladoled ali kakšen spominek (o omenjenem presodite starši sami).

Stroški: Cena vstopnice v Živalski vrt Ljubljana je 5,5 € na učenca ter 10 € na skupino za voden ogled. Cena vstopnice za voden ogled Krške jame pa stane 2€. Omenjene cene vstopnic ter stroški prevoza in oba obroka pa bodo obračunani pri računu prehrane.