1. roditeljski sestanek – 2. razred

Podrobnosti dogodka

Spoštovani starši,

vabim Vas na 1. roditeljski sestanek, ki bo v torek, 15. 9. 2020, ob 17. 30 v učilnici 2. razreda.

Dnevni red:

1. Predstavitev vzgojno-izobraževalnega dela in dejavnosti v šolskem letu 2020/2021
  2. Predstavitev kriterijev in načinov ocenjevanja
  3. Hišni red, vzgojni načrt in šolska pravila
  4. Sodelovanje s starši
  5. Volitev predstavnika v Svet staršev
  6. Razno (šolska prehrana, ukrepi in pravila v zvezi s Covidom 19, podaljšano bivanje, prometna varnost…)
  7. Predlogi in pobude

Ob tem vas bi želela opomniti na upoštevanje protokola namenjenega staršem in obiskovalcem šole ob vstopu v zgradbo. Prosim, da vstopate pri vhodu za zaposlene in stranke, si razkužite roke in ob vstopu nadenete masko. Po roditeljskem sestanku šolo zapustite po enaki poti. Priporočljivo je, da je prisoten le eden od staršev.

Lepo vas pozdravljam.                                               razredničarka Marica Janc