Obvestilo o izobraževanju na daljavo, 13.3.2020

Spoštovani starši!

Po Odredbi  o prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih (Ur. list. RS, št. 19/2020) bo naša šola od 16. 3. do nadaljnjega zaprta. Izobraževanje bo potekalo na daljavo. O vseh aktivnostih boste starši obveščeni preko e-pošte in šolske spletne strani.

Hkrati Vas obveščamo, da boste preko e-pošte vsak dan prejeli navodila za izobraževanje na daljavo za Vašega otroka. Navodila za naslednji dan boste prejeli okoli 12. ure.

Navodila za petek, 13. 3. 2020, in ponedeljek, 16. 3. 2020, Vam bomo poslali v nedeljo, 15. 3. 2020, okoli 18. ure.

Zaradi izredne situacije bo izobraževanje na daljavo nadomestilo pouk, ki bi sicer potekal v šoli. Zato Vas prosimo, da k temu pristopite resno in odgovorno. Starši ste odgovorni, da posredujete navodila svojemu otroku.
Lep pozdrav.

Ravnateljica Jasmina Hidek