Naravoslovni dan 6. razred

Podrobnosti dogodka

OBVESTILO

Spoštovani starši,
v sredo, 27. 11. 2019, imajo učenci 6. razreda sistematski pregled. Pregled bo potekal v ZD Novo mesto, v šolskem dispanzerju. Odhod iz šole je ob 7:20.

Ob pregledu bodo imeli učenci osnovne krvne in urinske laboratorijske preiskave, skupinski preizkus sluha, zdravstveno vzgojno predavanje, individualni pregled pri zdravnici ter zobozdravstveni pregled.

• Deklice so danes prejele tudi brošuro o cepljenju proti HPV virusu. Če se s cepljenem strinjate prosim, da mi učenke podpisano izjavo vrnejo do torka, 26.11.2019.

Učenci morajo imeti s seboj kartico zdravstvenega zavarovanja in zobno ščetko.