Delovna sobota

Podrobnosti dogodka

V soboto, 11. 5. 2019, bodo imeli učenci od 1. do 9. razreda dan dejavnosti. Nadomeščali bomo pouka prost dan, 3. 5. 2019. Izvedli bomo Dan varnosti, kjer bodo lahko učenci preko delavnic spoznali delo različnih organizacij, društev in ustanov. Tako se nam bodo pridružili člani PGD Brusnice, Gabrje in Ratež, policisti Policijske postaje Novo mesto, vojaki Slovenske vojske, uslužbenci Zdravstvenega doma Novo mesto in prostovoljci Rdečega križa. Delavnice bomo izvajali v prostorih šole ter na šolskem igrišču, zato naj bodo učenci primerno oblečeni in obuti.

Jutranje vožnje avtobusov ostanejo nespremenjene. Dan bomo pričeli ob 7.30 uri in ga zaključili ob 12. uri. Sledilo bo kosilo. Avtobus bo učence ob 12.20 najprej odpeljal v Gabrje in Dolenji Suhadol, nato pa bo sledila še vožnja na Ratež.